Afdelingen Regio Antwerpen Mechelen

In Regio Antwerpen Mechelen kan je maar liefst in 27 plaatselijke afdelingen terecht, dus dicht bij jou. Ontdek hier alle afdelingen en clubs in jouw buurt.

Afdeling Aartselaar
Stella Mendes: 03 887 18 75
Guido Vermant: 03 887 71 00

Clubs: speelweken en zwemclubs en Antwerp G fans en Toneellessen

Samenwerking: Atletiek KVG en Beerschot Atletiek werken samen aan een inclusieve atletiek club.

Afdeling Boom
Bart De Smet: 0495 54 01 12 | bart.desmet@telenet.be
Felix De Meester: 036 09 81 20 | fdemeester@base.be
Annette Bal: 038 88 22 65

Clubs: In Boom is er Babbelbox

Afdeling Brecht
Marcel Van Dyck: 03 313 72 72 | marcelvandyck@skynet.be
May Matthe: 03 663 74 28 | jackenmay@hotmail.com

Afdeling Burcht

Elke Vermeiren: Tel: 03.252.76.20 – elke-vermeiren@telenet.be (voorzitter)

Ingrid Van Lier: Tel: 03.253.14.86 –  raf.van.kerckhoven@telenet.be (penningmeester)

Afdeling Duffel
Chris Van Dessel: 015 31 55 34 | cvandessel@hotmail.com
Eddy Van Leemput: 015 31 35 59 | eddy.van.leemput@telenet.be

Afdeling Essen
Geertrui Lammens: tel. 03 677 35 14 of gsm 0484 27 31 27 | geertruilammens@telenet.be

Afdeling Hoboken-Hemiksem, Antwerpen-Zuid en Wilrijk
Leo Nauwelaerts: 03 288 03 64 | leo.nauwelaerts@kvg.be

Afdeling Kalmthout
Valeer Vandeneynde: 03 666 77 31 | valeer.van.den.eynden@pandora.be
Mieke Suykens: 03 666 22 63 | zusmiezusfrie@skynet.be

Clubs: In Kalmthout zijn er de Springende Swingers

Afdeling Kontich
Emile Jacquemyn: 03 457 25 92 | andreanevelsteen@skynet.be
François Vercammen: 03 457 43 77 | f_vercammen@hotmail.com

Clubs: in Lier kan je deelnemen aan weekendjes op maat en aan Kunstvakantie

Afdeling Loenhout
Mieke Vandenbroeck: miekebloemen@hotmail.be
Rosa Van Boxel: 03 669 75 20 | rosa.vanboxel@skynet.be

Afdeling Mortsel
Marie-Claire Dumortier: 03 455 63 00 | dumortier.marieclaire@hotmail.com

Algemeen e-mailadres afdeling Mortsel-Edegem-Hove:
moedho@kvg.be

Clubs: Yoga 16+

Samenwerking: Tafeltennis KVG en TECEMO werken samen aan een inclusieve atletiek club

Afdeling Oostmalle
Andre Depaepe: 03 312 05 27
Lidwina Michielsen: 03 314 37 11 | lidwina.michielsen@hotmail.be

Clubs: in Oostmalle is er Special Country Line Dance 18 +

Afdeling Puurs
Koen Van Ackerbroeck: 03 889 95 61 | koen.van.ackerbroeck@telenet.be
Koen Van Den Broeck: 03 886 12 89 | koen.van.den.broeck@skynet.be

Jong-KVG Puurs
Katrijn Van den Broeck: 0479 399 291
jongkvgpuurs@gmail.com

Afdeling Reet – Rumst
Denise Vangorp: 03 888 47 25 | denisevangorp@skynet.be

Afdeling Schoten
Olaf Goossens: 03 651 37 33 | olaf.goossens@hotmail.com
Rik Lavrysen: 03 658 59 14 | rik.lavrysen@telenet.be

Afdeling Sint-Katelijne-Waver
Luc Sluyts: 015 31 88 66 | luc.sluyts@skynet.be

Afdeling Wezelhof
Luc Verbeeck: 015 61 49 74 | lucas.verbeeck@telenet.be
Godelieve De Bakker: 015 61 29 70 | marcelle.de.mesmaecker@telenet.be

Afdeling Wijnegem
Ludo Peeters: 03 354 10 68 | lukepeeters.ludo@gmail.com

Afdeling Willebroek
Richard Leemans: leemans.verhaert@pandora.be
Rita Verbeke: 03 886 28 71 | rita.verbeke@scarlet.be

Afdeling Wuustwezel-Gooreind
Lutgardis Debaecke: 03 669 84 35 | lutgardis.debaecke@telenet.be
Hilda Van Looveren: 0495 45 73 93 | hildavanlooveren@skynet.be

Afdeling Zennevallei
Jan Jacobs: 015 27 28 41 | jan.jacobs@proximus.be
Lieve Van Obberghen: 015 27 70 86 | lievevanobberghen@skynet.be

Afdeling Zoersel
Daisy Backx: 03 385 06 14 | daisy.backx@kvg.be

Afdeling Zwijndrecht
Gerard Van Vossel: 03 252 89 52 | 0485 41 27 92 | gvanvossel@gmail.com